Etkileşimli Tahta Vestel Arıza Bildirim Numarası

-A A +A

Blog Kategori: 

Milli Eğitim Bakanlığı'nın F@tih projesinde Vestel ile olan anlaşmasının biterek Arçelik ile anlaşmasından sonra, takılı vaziyette olan Faz1 ve Faz2 Vestel etkileşimli tahtaların servis durumları ve akıbetleri merak edilen konulardan birisi.

Yapılan açıklamalar Vestel ile garanti anlaşmasının devam ettiği ve Faz1-Faz2'lerde teknik destek ve arızalar için Vestel servisine bildirimlerin yapılması yönünde. fatihdestek.eba.gov.tr sitesinde yazan "Etkileşimli Tahta arızaları için lütfen 0850 222 4870 veya 0850 222 4123 numaralı Çağrı Merkezini arayınız." numaralarından 0850 222 4123 devre dışı kalmış ve normal Vestel servis hizmetlerine ayrılmış durumda. Etkileşimli tahta (akıllı tahta) için 0850 222 4870 numaralı çağrı merkezini kullanmanız önerilir.

İlginizi Çekebilir: 

EBA Üzerinden Ders Kitabı Nasıl İndirilir?

Daha önceki senelerde herkese açık olan ders kitapları, bu yıl itibariyle sadece EBA kullanıcılarına özel olarak gösterim ve indirilme için sunulmakta.

Nasıl indirilir EBA'dan ders kitapları.

Fatih Projesi ve EBA Tanıtımı - Seminer

Fatih Projesi ve EBA Tanıtımı - Seminer Çalışması İndir
İNDİRME BAĞLANTISI YAZININ SONUNDADIR...
F   A     T     İ     H    PROJESİ
içerik
•    F@tih Projesi Nedir? Ne İçindir?

Fatih Projesi BT Rehberliği Sınıf İçi Uygulama Formu

Fatih Projesi BT Rehberliği Sınıf İçi Uygulama Formu

BT Rehberlik Öğretmenlerinin (Formatör) her öğretmen için etkileşimli tahta ve diğer materyallerin aktif kullanımı ile ilgili tutacağı form. Dikkat edilecek hususlar;

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.