Afişler-Sınıf Köşeleri

-A A +A

Sınıfınıza asabileceğiniz afişler ve sınıf köşelerine asabileceğiniz resimler/afişler.

10 Kasım Panosu İçin Yazı

10 Kasım pano süslemelerinde kullanabileceğiniz KALBİMİZDESİN yazısı. İçi boş karakterler olarak A4 boyutunda hazırlanmıştır. PDF olarak çıktı alabilirsiniz.

Hücresel Organizasyon Şemaları - Hücreden Organizmaya

7.Sınıf hücre konusuyla ilişkili; hücreden organizmaya hücresel organizasyon şemaları yüksek çözünürlükte hazırlanmıştır. Dileyenler için PDF, WORD dosyalarını talepleri halinde gönderebilirim.

Yıldızların Yaşam Evreleri Afiş Çalışması

7.sınıf Güneş Sistemi ve Ötesi ünitesinin konusu olan yıldızları anlatırken kullanabileceğiniz yıldızların yaşam evreleri afişimizi indirebilirsiniz.

PDF - WORD - PSD dosyalarını isterseniz mail atabilir ya da yorum kısmından iletişim bilgilerinizle talep edebilirsiniz.

Küçük Dolaşım Şeması Afiş

6.sınıflar Fen Bilimleri dersinde 2.ünite 3.konusu Dolaşım Sistemi. Dolaşım sistemi konusunda küçük dolaşımı anlatırken kullanabileceğiniz bir şema. İster yazıcıdan çıktısını alın asın, isterseniz etkileşimli tahta (akıllık tahta) üzerinden kullanın...

Büyük Dolaşım Şeması Afiş

Büyük Dolaşım

6.sınıflar Fen Bilimleri dersinde 2.ünite 3.konusu Dolaşım Sistemi. Dolaşım sistemi konusunda büyük dolaşımı anlatırken kullanabileceğiniz bir şema. İster yazıcıdan çıktısını alın asın, isterseniz etkileşimli tahta (akıllık tahta) üzerinden kullanın...

Kaygan Zemin Uyarı Yazısı - Beyaz Fon Üzerine

Kaygan Zemin Uyarı Yazısı - Beyaz Fon Üzerine

Toner tasarrufu amaçlı. Beyaz fon üzerine yazılı kaygan zemin yazısı. Normalde sarı fon üzerine olan bu yazı toner tasarrufu için sarı kağıt üzerine normal yazıcıda çıkarılacak şekilde düzenlenmiştir. Dileyen ekteki sarı fon üzerine yazılmış şekilde de indirebilir.

Yasaklı Oyunlar Afiş

Okullarda kullanabileceğiniz, yasaklı oyunlar ile ilgili afiş.

Elementlerin Sınıflandırılması Kavram Ağı

Elementlerin sınıflandırılmasıyla ilgili hazırlanmış kavram ağı.

Dolaşım Sistemi - Kan Kavram Ağı

Dolaşım sistemi -> Kan kavram ağı.

Kuvvet Konusu Kavram Haritası

6.Sınıf Kuvvet ve Hareket Ünitesi kuvvet konusuyla ilgili kavram haritası.

Sayfalar

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.