Ekim 2013

-A A +A

Creative X-Fi Surround 5.1 Pro Sound Blaster Driver

Forumlar: 

Creative X-Fi Surround 5.1 Pro Sound Blaster Driver Creative Harici USB Ses Kartı Sürücüsü - Driveri

Dişlerimiz Neden Çürür?

Kategori: 

Dişlerimiz Neden Çürür?

Ağzımızda binlerce bakteri bulunur. Aslında bu tamamen normal bir durumdur. Bu bakterilerin çoğu faydalıdır. Ancak bazı bakterilerin faaliyetleri dişlerin çürümesine yol açar.

Sigara ve Alkolün Yol Açtığı Hastalıklar Proje Ödevi

Kategori: 

PROJE GÖREVİNİN KONUSU: Sağlığa zararlı maddelerin insanda oluşturduğu hastalıklar ÖZETİ: Sigara ve alkolün yol açtığı hastalılar Bu projede sizlerden sağlığa zararlı maddelerin insanda oluşturduğu hastalıklar konsunda bir rapor hazırlamanız, bu hastalıklar hakkında araştırma yapmanız ve 5 adet soru hazırlamanız gerekmektedir. Ayrıca projenizi sınıfın huzurunda anlatmanız istenmektedir.

Kökeni Güneş Olan Enerjiler Projesi

Kategori: 

PROJE GÖREVİNİN KONUSU: Kökeni Güneş Olan Enerjiler Bu projenin amacı, güneşten kaynaklı enerji çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmaktır. Kökeni güneş olan enerjiler konusunda araştırma yapmanız ve 5 adet soru hazırlamanız, projenizi sınıfın huzurunda anlatmanız istenmektedir.

Güneş Ocağı Proje Ödevi

Kategori: 

PROJE GÖREVİNİN KONUSU: Güneş Ocağı Bu projenin amacı, güneş enerjisinin ısı enerjisine dönüşmesi ilkesi ile geliştirlen araçların nasıl yapıldığını görmek ve bu araçların çalışma ilkeleri hakkında bilgi sahibi olmaktır. Güneş ocağı konusunda araştırma yapmanız ve 5 adet soru hazırlamanız, projenizi sınıfın huzurunda anlatmanız istenmektedir.

Gölge Boyu Nasıl Değişir? Proje Ödevi

Kategori: 

PROJE GÖREVİNİN KONUSU: Gölge boyu nasıl değişir? Bu projenin amacı, gölge boyunun nasıl değiştiği hakkında bilgi sahibi olmaktır.  Gölge boyunun nasıl değiştiği hakkında araştırma yapmanız, deneyi oluşturmanız ve 5 adet soru hazırlamanız, projenizi sınıfın huzurunda anlatmanız istenmektedir.

Çiçek Modeli Projesi - 5. Sınıf Fen ve Teknoloji

Kategori: 

Çiçek Modeli Projesi - 5. Sınıf Fen ve Teknoloji

PROJE GÖREVİNİN KONUSU: Bitkiler, Çiçekli bitkiler ÖZETİ: Çiçek modeli yapma Bu projede sizlerden yukarıda belirtilmiş olan Bitkiler, Çiçekli bitkiler konusu ile ilgili olarak , çiçek modeli hazırlamanız, yaptığınız çalışmalarla ilgili bir model raporu hazırlamanız, Bitkiler, Çiçekli bitkiler konusunda araştırma yapmanız ve 5 adet soru hazırlamanız ayrıca projenizi sınıfın huzurunda anlatmanız istenmektedir.

5. Sınıf Fen Bilimleri Proje Örnekleri

Kategori: 

5. Sınıf Fen Bilimleri Proje Örnekleri

5. Sınıf Fen Bilimleri Proje Örnekleri

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.